Astralis vs Gambit StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı.

0
Astralis vs Gambit StarSeries i-League Sezon 4

Astralis vs Gambit StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı. Maç BO3 üzerinden oynandı. Maç haritaları ise Cache ve Train haritaları oldu. Maçı kazanan ise 2-0 ile Astralis oldu.

Gambit Cache haritasında 63 kere oynamışken, Astralis 46 kere oynamış. Astralis’in bu haritada kazanma oranı %56 iken Gambit takımının %52. Genelde her iki takımda tabanca raundlarını eşit oranda kazanmış. İki takımda T ve CT taraflarını eşit ağırlıkta oynuyor.

Train haritasında Astralis 86 kere kazanmış. %62’lik bir kazanma oranına sahip. Gambit 94 kere oynamış. %55’lik kazanma oranına sahip. Tabanca raundlarında ise Gambit daha iyi. İki takımda CT tarafında daha iyi.

Gelelim Astralis vs Gambit StarSeries              i-League Sezon 4 maç istatistiklerine;

İlk paragrafta da yazdığımız gibi maçı 2-0 ile Astralis kazandı. İlk harita olan Cache haritasında Astralis T tarafında daha aktif oynarken ikinci yarıda T tarafına geçen Gambit çok iyi oynadı. Astralis’in ilk yarıyı 12-3’lük skorla bitirmesi ve ikinci yarıda onlara maç kazandıracak kadar raund alabilmeleri onlara maçı getirdi.

İkinci harita ise Train haritasıydı. Train haritasında Ct tarafında başlayan Astralis oldu. Çoğu kişide bilir. Train haritasında CT tarafı daha avantajlıdır. Astralis’te bunu kullanarak 10-5’lik skorla ilk yarıyı bitirdi. Çoğu maçlar da T tarafında alınan 5 raund genelde iyi gözükür. Tabi bir de tabanca raundunu kazanırsan moral dahada artar. Buraya kadar Astralis vs Gambit maçıda bu şekilde ilerledi. Ancak ikinci yarının dördüncü raundunda Astralis’in raundu kazanması ve bunu seriye bağlaması Astralise maçı getirdi.

Böylelikle  Astralis vs Gambit StarSeries i-League Sezon 4 maçını 2-0’lık skorla kazanan Astralis oldu.

 

Önceki İçerikAsus Zenfone 5 Antutu Benchmark Sonucu Sızdırıldı!
Sonraki İçerikG2 vs mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı.
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]