Cloud9 ve SK ESL One Cologne 2018’e Davet Aldı

0
Cloud9 ve SK ESL One Cologne 2018’e Davet Aldı

ESL One Cologne 2018’e ilk davetleri alan takımlar belli oldu. Bu takımlar Yükselişe geçen Cloud9 ve yerini korumaya çalışan SK oldu.

ESL One Cologne, 3-5 Temmuz tarihleri ​​arasında üç günlük bir grup aşamasında başlayacak ve 6-8 Temmuz tarihleri ​​arasında LANXESS Arena’daki play-offlarla sonuçlanacak. Geçen yılki 250.000 $ ödül havuzuna kıyasla, bu turnuvaya 16 takım katılacak ve bu turnuvada 300.000 $ teklif olacak – 50.000 $ artış olacak.

Temsilcimiz Space Soldiers’ta 2017 yılında ESL One Cologne 2017’ye katılmıştı. İlk kez büyük bir turnuvaya katılmalarına rağmen ilk rakipleri olan SK’yı yenmeyi başarmışlardı.

Geçen senenin MVP’si Fallen olmuştu. Finalde Cloud9’nı 3-0 ile geçmişlerdi ve turnuva 1. olmuşlardı.

Önceki İçerikMicrosoft Studios Oyunları Steam İndiriminde!
Sonraki İçerikSK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4 Maçı oynandı
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]