CS GO Bet Siteleri | Skin Kazanma

0
CSGO Bet Siteleri - CS GO Bet Siteleri

CS GO Bet Siteleri mantığı iddia sistemleri ile aynıdır. Site tarafından belirlenmiş oyunlar vardır. Sizler bu oyunları oynayarak siteye yatırdığınız puanı katlamaya başlarsınız. CS GO bet siteleri sayesinde envanterinizde bulunan skinleri katlayarak daha iyi duruma gelebilirsiniz. Bu şekilde kazancınızı artırabilirsiniz. CSGO Siteleri sayesinde kazancınız artabilir. Aynı zamanda cs go kasa açma sitelerini kullanarak oyundaki kasalara göre daha büyük kazanç sağlayabilirsiniz.

Peki CS GO Bet Siteleri ne gibi oyunlar bulunur?

Crash, Roulet, Zar, Jackpot gibi oyunlar bulunmakta.

1- CSGO Fast(VPN Kullanınız)

Bu sitede  Jackpot, Fast Game, Double Game ve Duel Game bulunuyor. Fast Game klasik jackpot oyunu gibi. Tek fark olarak 3 kişilik gruplar halinde oynuyorsunuz. Double game ise şöyle; bir çark bulunmakta çarkta kırmızı, yeşil, siyah renkler var her rengin bir değeri var sizlerde bu renklere puan yatırıyorsunuz. O rengin değerine göre puanınız katlanıyor.

CSGO Fast sitesinden bedava olarak 0.50$ almak isterseniz “3GKFYB” bu kodu kullanmanız yeterli. Kodu kullandıktan sonra herhangi bir oyun oynamadan depositsiz olarak item alabilirlirsiniz.

2- CSGO Bounty

Sitede bulunan oyunlar Crash, Roulette, Sweeper ve Dice. Bu sitede oynamak isterseniz eğer GAMETROPİ kodunu kullanmanız yeterli olacaktır. Son zamanlarda popülerleşen bir site. Bu kodu kullandıktan sonra size 0.5$ verecektir.

Referans Kodu: GAMETROPİ

3-Skinup.gg

Sitede Crash, Roulet, Mayın Tarlası ve Zar oyunları bulunmaktadır. Daha fazla puan kazanmak için Refferals bölümünden sitenin Steam ve Twitter sayfasını takip ederek ek puanlar kazanabilirsiniz.

Kod: Gametropi

4-CSGO Exclusive

Bu sitede de mantık diğer sitelerle aynı. Sadece roulet oynayabiliyorsunuz. Bir çarkımız var bu çarkta paun yatırıyorsunuz ve puanınız katlanıyor.

Referans Kod: GAMETROPI

5-Wildcase

Bu sitemiz ise kasa açma sitesidir. “gametropi” kodu ile 0.5$ alarak kasa açabilirsiniz. Sitede ünlü yayıncılarında kasaları bulunmakta.

Referans Kod: gametropi

6- CSGO Massive

Bu sitede diğer sitelerde bulunan jackpot, roulet, Crash gibi oyunlar bulunurken bu sitede Mayın tarlası oyunu da bulunmakta. Kodu kullanarak 0.5$ sahibi olabilirsiniz.

Referans Kod: K3R65T

7-Gandom.com

Bu sitede de rulet, crash, trade up gibi türler bulunmakta. “Gametropi” kodunu kullanarak 500 coins sahibi olabilirsiniz.

Kodu kullanmak için chat üstündeki kutuları inceleyerek bulabilirsiniz.

Önceki İçerikAssassin’s Creed Origins ‘in Haritası Paylaşıldı!
Sonraki İçerik1907 Fenerbahçe’yi Worlds’te Ne Bekliyor?
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında.
TEILEN