CS GO Kasa Açma Siteleri 2017 | Bedava Skin Kazanma

0
CS GO Kasa açma siteleri - bedava skin kazanma siteleri

CS GO Kasa Açma Siteleri 2017

CS:GO Kasa Açma Siteleri tanıtan yeni yazımıza hoş geldiniz. Sizler için kullanışlı ve güvenilir olan kasa açma sitelerini seçtik.

1- CSGOLive

CS GO Live şuan kasa açma siteleri arasında en popüler site olabilir. Size verilen Affilate code ile belirli bir miktar paranız oluyor. O para ile kasa açarak kazancınızı artırabilir ya da batabilirsiniz.

Affilade Code: gametropi

2- Farmskins

Cömert bir site. Diğer sitelere oranla daha fazla veriyor. Gametropi koduyla 1.05$ sahibi olabilirsiniz.

Kodu aktif etmek için sağ üstte bulunan bakiyenizin üstüne tıklayıp ardından promo code kısmına tıklayarak aktif edebilirsiniz.

Kod: gametropi

3- Hellcase

Yine popüler kasa açma sitelerinden olan Hellcase promo kod ile .70$ veriyor.

Promo kodunu aktif etmek için sağ üstte bulunan bakiyenizin yanında bulunan “+” işaretine tıklayarak kodu aktif edebilirsiniz.

Promo Kod: gametropi

4- Drakemoon

Kod ile verilen para 0.54$. Bunu kullanarak yine cs go skinleri kazanabilirsiniz. Ama bu site diğer cs go kasa sitelerine göre zor.

Kod: 3630813

5-Skinhub

Aynı şekilde Drakemoon gibi zor bir site. Size kod aracılığıyla 0.50$ veriyor. Bakiyeye göre çok fazla bir değişiklik yok. En ucuz kasa 0.20$, en pahalı kasa .30$ yani iş çok fazla şansa kalıyor.

Kod: gametropi

Önceki İçerikLoL Şampiyonluk Ligi 6. Hafta 1. Gün Maçları Oynandı!
Sonraki İçerikLoL Şampiyonluk Ligi 6. Hafta 2. Gün Maçları Oynandı!
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]