CS GO Yeni Dust2 Smoke Taktikleri

0

CS GO Yeni Dust2 Smoke Taktikleri

CS GO’ya yeni gelen Dust2 haritası eski haritada bulunan smoke taktikleri de değişti. Youtube üstünde tabi birçok video yayınlandı. Eğer arama şeklini “cs go new dust2 smokes, cs go new dust2 smoke tactics” şeklinde birçok video ile karşılaşırsınız. Biz de Gametropi olarak bir video hazırladık. Klasik olarak CT smoke, Long Smoke, Short Smoke gibi smoke taktikleri bulunuyor. CS GO yeni dust2 smoke taktikleri videomuzu beğenmeniz dileğiyle.

Yani dust2 smoke taktiklerinin yanında mirage smoke taktikleri ve cache smoke taktikleride bulunuyor. Yakında devamını da gelecek.

Youtube Kanalımız:  Gametropi

Önceki İçerikPlayerUnknown’s Battlegrounds FPS Arttırmak için yapılması gerekenler
Sonraki İçerikPUBG 28 Aralık Güncelleme Notları
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]