FACEIT MAJOR ÖNCESİ TRANSFERİN NABZI DÜŞMÜYOR

0
FACEIT MAJOR

Eylül ayında düzenlenecek olan CS Go FACEIT Major turnuvası öncesi transferler için son gün belirlendi. 5 Ağustos olarak duyurulan transferin son günü, hareketli geçeceğe benziyor.

Cs Go Faceit Major Öncesi Olası Transfer Gündemi

New Challengers’ a davet edilen ve New Legends statüsünde bulunan takımların transfer edebileceği oyuncuları sizler için derledik.

1- NBK-

Cs Go- NBK-

Kadrosunda köklü değişikliklere giden G2 da asıl kadrodan yedeğe çekilen Nathan “ NBK- ” Schmitt, transfer listesine konulmuştu. Ancak G2 ekibinin $ 800.000 gibi astronomik ücret istemesi sonucu elde kalan NBK-‘ nin en büyük taliplisi şuan için Cloud9. Tarafların uygun bir ücret üzerine anlaşması ile Nathan “ NBK- ” Schmitt, Kuzey Amerika ekibinin yolunu tutabilir.

2- apEX

Cs Go- apEX

NBK- ile aynı kaderi paylaşan Dan “ apEX ” Madesclaire, aynı şekilde asıl kadrodan yedeğe alınan bir başka oyuncu. Transfer pazarına eklenen ve yine NBK- gibi $ 800.000 transfer fiyatı belirlenen apEX’ de yanlış transfer politikası ile G2 ‘nin elinde kaldı. Transferlerde dur durak bilmeyen Cloud9, NBK- ve apEX’ in en ciddi taliplisi. Tarafların anlaşması durumunda Cloud9, bu iki oyuncusu kadrosuna katabilecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.

3- Mixwell

Cs Go- Mixwell

Stand- in pozisyonunda yer aldığı North kadrosunda hızlı uyum sağlayan ve iyi performansa sahip olan Oscar “ mixwell ” Canellas, takımı ile DreamHack Open Valencia’ da şampiyonluk yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise Movistar Riders kadrosuna katılan İspanyol oyuncu mixwell, burada da performansı ile göz doldurmaya devam ediyor. Danimarka temsilcisi North’ un mixwell sevdası biteceğe benzemiyor. Transfer olmasa da FACEIT Major süresince mixwell’ i kiralık olarak kadrosuna katabilir.

4- Cromen

Cs Go- Cromen

FaZe Clan da Olof “ olofmeister ” Kajbjer’ in yokluğunda oynayan ve deyim yerindeyse yokluğunu aratmayan Norveçli oyuncu Jorgen “ cromen ” Robertsen, şuan için hiçbir takıma bağlı değil. Bonservis ücreti bulunmayan oyuncunun şimdiden talipleri artmış durumda. Hangi takıma gider bilemeyiz ancak bonservis ücreti ödemeden ortalama üzerinde bir “ rifle ” oyuncusu transfer etmek isteyen takımlar için bulunmaz hint kumaşı durumunda. ESL One Belo Horizonte de yıldızlar karması ile şampiyonluk yaşamış bir oyuncunun açıkta kalacağını düşünmüyoruz. Yeni takımını öğrenmek için en geç 5 Ağustos’ u beklemeliyiz.

5- STYKO

Cs Go- STYKO

Mousesports da Virtus. pro’ dan transfer edilen Janusz “ Snax ” Pogorzelski’ nin takıma dâhil olması ile Martin “ STYKO ” Styk yedeğe alınmıştı. İki oyuncusunu MIBR ekibine kaptıran Cloud9 da STYKO ESL One Cologne ve ELEAGUE CS GO Premier de stand in olarak oynamıştı. Takım ile uyum sorununu atlatmış olan Slovak oyuncu büyük bir ihtimal ile Cloud9’ a transferi gerçekleşecek.

6- ScreaM

Cs Go- screaM

Team EnVyUs’ un CS GO kadrosunun dağılmasının ardından LeftOut adlı takımda mücadele eden Adil “ screaM ” Benrlitom, bu takımda kötü performans göstererek Europe Minor’ e katılan takımının başarısız olmasında en büyük paya sahip oldu. LeftOut takımında eski günlerinden eser olmayan Belçikalı oyuncu screaM, FACEIT Major’ a katılan takımlardan birinde oynayarak kariyerini canlandırmayı planlıyor. Kötü performansından dolayı düşük bir bonservis bedeli ödeyerek takımlar screaM’ i kadrosuna katabilir.

7- Golden

Cs Go- Golden

Fnatic ekibini yeniden şaha kalkmasında büyük bir paya sahip olan Maikil “ Golden ” Selim, İsveç temsilcisi ile WESG 2017 ve IEM Katowice 2018’ de şampiyonluk sevincini yaşamıştı. Ancak Richard “ Xizt ” Landström’ ün Fnatic kadrosuna katılması ile yedeğe çekilen Golden, kaptanını MIBR’ e kaptıran Cloud9’ ın radarına çoktan girmişti. Stand- in olarak ELEAGUE CS GO Premier de Cloud9’ ın kaptanlığını üstlenen tecrübeli oyuncu, büyük bir ihtimal ile FACEIT Major’ den önce Kuzey Amerika ekibi Cloud9’ a katılacağa benziyor.

FACEIT Major öncesi bizleri hareketli bir transfer süreci bekliyor. Transfer süreci boyunca gelişmeleri an ve an sitemizden takip edebilirsiniz. Bildirimleri açmayı unutmayın…

Önceki İçerikFortnite İçerik Güncellemesi Yolda!
Sonraki İçerikPUBG 1 Ağustos Güncelleme Notları
Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Halit ÇAKICI, 2003 yılında bilgisayar ile tanışmasından bu yana bilişim ve oyun sektörüne olan ilgilisi gittikçe arttı ve böylelikle 2015 yılından bu yana oyun incelemeleri ve bilişim haberleri yazmakta.
TEILEN