FaZe vs Cloud9 StarSeries i-League Sezon 4 Maçı oynandı

0

StarSeries i-League Sezon 4‘te geçen Major 1. Cloud9 ile FaZe karşılaştı. Maç yine SK vs mousesports maçı gibi BO3 üzerinden oynandı. Haritlar ise Cache ve Inferno oldu. Güzel başlayan maçta FaZe rakibi olan son major turnuva birincisi Cloud9 ekibini 2-0 yendi.

Maç istatistiklerini geçmeden önce Olofmeister 3K öldürme aldığı klip ile başlayalım.

Sonraki klip ise Niko’ya ait;

 FaZe vs Cloud9 StarSeries i-League Sezon 4 istatistiklerine geçersek;

Maçta seçilen haritalar Cache, Inferno, Train oldu. Maçta iki harita oynandı. Bu haritalarda en fazla öldürmeyi alan oyuncu Guardian oldu. Aynı zamanda en fazla AWP öldürmesi alan oyuncu yine Guardian oldu.

Maçta ilk oynanan harita Cache haritası oldu. Cache haritasında ilk tabanca raundu kazanan FaZe oldu.  T tarafında başlayan FaZe Cloud9 üstünde öyle bir üstünlük kurduki ard arda raundlar geldi. Ama Cloud9 buna karşılık veremedi. İlk yarı sonucu 14-1 ile FaZe tarafında oldu. Son major birincisine karşı bu kadar iyi oynamaları FaZe taraftarlarını bir kez daha etkiledi. İkinci raund başladığında ise FaZe CT tarafında tekrar tabanca raundu kazandı ve durum 15-1 oldu. Zaten bundan sonra maça dönmek Cloud9 içinde zor oldu. Maç uzamadan 16-1 ile FaZe kazandı.

Sonraki harita ise Inferno haritası oldu. Bu aralar seçme oranı artan bir harita. Burada tabanca raundu kazanan yine FaZe oldu. Ama üçüncü raund da Cloud9 direk karşılık vererek durumu beraberliğe getirdi. İlk yarı karşılıklı raundlarla devam etti. Böylelikle ilk yarı sonucu 9-6 ile FaZe önde bitirdi.

İkinci yarıya geçtiğimizde FaZe T tarafına Cloud9 CT tarafına geçmişti. FaZe T tarafında tekrardan baskınlık kurdu. 7-2 ile T tarafını bitirerek maçı kazanmayı bildi. Böylelike FaZe vs Cloud9 maçını 2-0 ile FaZe kazandı.

Maçta seçilen haritalara baktığımızda bunlar arasından farklı olarak Inferno haritası seçilmeye başlandı.  İki haritada da maçlar genelde A bölgesinde oynandı.

FaZe tarafında Cache en çok oynadıkları ve iyi oldukları haritayken, Inferno en az oynadıkları ve kazanma oranlarıyla kaybetme oranları aynı olan bir harita.

Cloud9 içinse bu haritalardan Cache en kötü oldukları haritayken, Inferno ise en iyi oldukları haritalar arasında.

 

Önceki İçerikSK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4 Maçı oynandı
Sonraki İçerikCloud9 vs SK StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]