G2 vs mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı.

0
G2 vs mousesports StarSeries i-League Sezon 4

G2 vs mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı. Maç BO3 üzerinden oynandı diğer maçlar gibi. Bu maçta üç haritada oynandı. Maç haritaları ise Mirage, Inferno, Cobblestone. Haritaların hepsi oynandı ve 2-1 üstünlük ile G2 kazandı.

Maçın ilk haritası olan Mirage haritasıydı. Mousesports, G2’ye karşı bu haritada öyle bir baskınlık ortaya çıkardıki ilk yarı sonucu 13-2 bitti. İkinci yarıda ise tabanca raundu da mousesports kazanmasıyla maç burada bitmiş oldu. 16-2 ile mousesports bu maçı kazandı. En fazla öldürmeyi alan oyuncu Oskar oldu. Maçın ne iyi anı ise bence yukardaki klipti.

İkinci harita ise Inferno haritasıydı. İnferno haritası bu aralar çok seçilmeye başladı. Bu haritada ise iki takımda çok iyi oynadığını belli etti. Mousesports ilk yarıyı 10-5 önde bitirdi. CT tarafında başlamıştı. İkinci yarı ise CT tarafına geçen G2 10-5 bitirdi ve maç uzatmalara gitti. Uzatmalarda iyi oynayan G2 4-0 ile uzatmaları kazandı. Böylelikle seride durum 1-1 oldu.

Üçüncü harita ise Cobblestone haritaydı. Mousesports T tarafında iyi bir başlangıç yapmasına rağmen G2’nin raundlar almasıyla mousesports onları durdurmadı ve 9-6 bitti. T tarafında geçildiğinde ise tabanca raundu ise bu kez G2 kazandı. Durum 12-6’ya geldi. Sonrasında mousesports iyi bir seri yakalayarak durumu 12-12 yaptı. Ama durumu berabere yapmak mousesports’u kurtarmadı ve G2 maçı 16-12 kazandı.

Böylelikle G2 vs mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçını 2-1’lik skorlar G2 kazandı.

Önceki İçerikAstralis vs Gambit StarSeries i-League Sezon 4 maçı oynandı.
Sonraki İçerikSony Xperia XZ2 Compact Görüntülendi
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]