Kingdom Rush İnceleme

0

Savunma tabanlı bir oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Kingdom Rush, 2011 senesinde mobil, 2014 senesinde bilgisayarlara gelen oyunumuza Windows, Mac, Android, IOS işletim sistemlerinin tamamından ulaşabilirsiniz. Oyuna yakından bakıyoruz.

Burdan Geçemezsin!

Kingdom Rush içeriğinde bir güzergah bulunuyor. Güzergahın başında biz varız. Diğer tarafında da düşmanların geldiği taraf var. Bu güzergaha kurabildiğimiz savunma kuleleri sayesinde üzerimize doğru gelen düşmanların geçisini engellemeye çalışıyoruz.

Geçişi engelleme konusunda bize yardımcı olarak bir kahraman veriliyor. Bu kahraman, ilerleyen bölümlerde değiştirilebiliyor ama derseniz ben sabırsızım, sistem size bu karakterlere hemen ulaşabilmeniz için satın alma seçeneğini de sunuyor

Sağanak Meteor Yağışı

Kingdom Rush’da savunmanıza yardımcı olacak iki büyü bulunmakta. Bu büyülerden biri de Meteor yağmuru. Bunun sayesinde alan savunmanızı artırabiliyorsunuz. Büyüyü bir kere kullandığınızda dolması için beklemeniz gerekmekte.

Bunun yanında fazladan birlik gibi bir büyü daha bulunuyor. Bu büyü yardımıyla geçitten geçmeye çalışan düşmanları durdurmanıza yardımcı olacaktır.

Kingdom Rush’da satın alma işlemleri

Oyun için kazandığınız kristaller sayesinde iç marketten, oyun oynandığı esnada size yardımcı olabilecek şeyler satın alabilirsiniz. Bu ürünlere rahat şekilde ulaşmak için bölümleri başarılı denebilecek şekilde bitirebilirmeniz gerekiyor. Ne kadar iyi bitirirseniz o kadar iyi miktarda kristal kazanabilirsiniz.

Eğer kristallere de daha hızlı ulaşmak istiyorsanız gerçek parayla bunlara da ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN  HAZIRLADIĞIMIZ VİDEOYA BAKABİLİRSİNİZ

 

Önceki İçerikCS GO Panorama UI Güncellemesi Geldi! (7 Temmuz)
Sonraki İçerikDan The Man İncelemesi
Yazılarımla kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum. Hayata karşı her zaman pozitif yaklaşmayı öğreten bir annenin oğluyum. 8 Haziran 1999 tarihinde Bursa/ Osmangazi de dünyaya geldim. Mudanya'da ikamet ediyorum. Aktif olarak 1 sene Es10 Game Club' da editörlük yaptım. Bu tip internet sayfası açmaya teşebbüsüm olmuştu (ama olmadı). Şimdi arkadaşım, dostum Tuğrul başkanlığında bu topluluğun bir ferdi oldum. Yazılarımı takip edin!
TEILEN