Nokia 8110 4G Tanıtıldı!

0

Geçmişin telefonlarını bizlere yenilenmiş haliyle sunan Nokia, 8110 telefonunu yeniledi. Matrix’i izleyenler aranızda vardır. Zamanının en iyisi şimdi yeniden aramıza giriyor. Mobil Dünya Kongresi’nde Nokia 8110 görücüye çıktı!

Ürünün teknik özellikleriyle ön plana çıkacağını sanmıyoruz. Ancak geçmişten izler taşımasının yanında şimdilerin teknolojilerini de içinde barındırmasıyla bizlerin dikkatini çekiyorlar. Nokia, millenium başında çıkardığı akıllı telefonu 8110’a göre çok değişen telefonun iki renk seçeneği bulunmakta. Sarı ve Siyah renklerle gelen ürünün teknik özellikleri ise şu şekilde:

  • 512 Mb RAM
  • 4 GB dahili depolama
  • KaiOS
  • 2.4 inç kavisli ekran
  • Qualcomm 205
İlk 8110 kodlu ürünün görünüşü bu şekilde.

Nokia bu ürününü Mayıs’ta satışa sunacak. Satış fiyatı 79€. Eskiyi yenilenmiş halde tatmak isteyenler için biçilmiş kaftan denebilir.

 

 

Önceki İçerikS9 ve S9+ Karşılaştırması
Sonraki İçerikNokia 1 Tanıtıldı!
Yazılarımla kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum. Hayata karşı her zaman pozitif yaklaşmayı öğreten bir annenin oğluyum. 8 Haziran 1999 tarihinde Bursa/ Osmangazi de dünyaya geldim. Mudanya'da ikamet ediyorum. Aktif olarak 1 sene Es10 Game Club' da editörlük yaptım. Bu tip internet sayfası açmaya teşebbüsüm olmuştu (ama olmadı). Şimdi arkadaşım, dostum Tuğrul başkanlığında bu topluluğun bir ferdi oldum. Yazılarımı takip edin! İletişim için; [email protected]