Nokia Wi-fi Tanıtıldı!

0

İspanya’nın Barselona kentinde süregelen Mobil Dünya Kongresi’nde geçen gün Nokia bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Geleceğin teknolojisi 5G ile ilgili konuşurken araya yeni bir ürün daha sıkıştırdılar. Akıllı telefon piyasındaki çizgisinin dışında internet ve ağlar üzerinde de çalışmalar yapan Nokia, menzil artırıcı işlevinde bir ürün ortaya koydu. Karşınızda Nokia Wi-fi !

Tp-Link’in uygulamalarla desteklediği sistemin aynısını ortaya koyan Nokia, bu ürün sayesinde internetinizin kesilmeyeceğini söylüyor. Peki bunun için Nokia ne geliştirmiş? Gelin hep birlikte akıllı ürünümüzün işlevinden bahsedelim.

Evde interneti yayma şekli bu şekilde.

Uygulaması üzerinden kontrol edilebilen bu cihazlar hem şık, hem de işinize yarıyor. Şıklık ve işlevsellik bir arada. Nokia Wi-fi bu kulvarda yalnız duruyor.

İçlerinde bulunan dahili hoparlör sayesinde hem internetiniz hem de müziğiniz kesilmeyecek gibi gösrünüyor.

Önceki İçerikNokia 8 Sirocco Tanıtıldı!
Sonraki İçerikNokia 7 Plus Tanıtıldı!
Yazılarımla kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum. Hayata karşı her zaman pozitif yaklaşmayı öğreten bir annenin oğluyum. 8 Haziran 1999 tarihinde Bursa/ Osmangazi de dünyaya geldim. Mudanya'da ikamet ediyorum. Aktif olarak 1 sene Es10 Game Club' da editörlük yaptım. Bu tip internet sayfası açmaya teşebbüsüm olmuştu (ama olmadı). Şimdi arkadaşım, dostum Tuğrul başkanlığında bu topluluğun bir ferdi oldum. Yazılarımı takip edin! İletişim için; [email protected]