PUBG 22 Şubat Güncellemesi Notları

0
PUBG 22 Şubat güncellemesi
PUBG 22 Şubat güncellemesi

PUBG’ye güncellemeler gelmeye devam ediyor. PUBG 22 Şubat güncellemesi de bunlardan biri. Güncelleme ile birkaç bug giderilmiş ve optimizasyonlar yapılmış.

Sevgili oyuncular;

Aralık 2017’de, oyuncularımız için oynanabilirliği arttırmak amacıyla bir ping limiti getirmeyi planladığımızı açıklamıştık. Bu plan, hileye karşı mücadele ve alınan önlemler nedeniyle ötelenmek zorunda kalmıştı. Şimdi ise, önceki planlarımızdan daha iyi bir sonuç getireceğini düşündüğümüz yeni bir uygulama getiriyoruz.

Önceden getirmeyi düşündüğümüz metodun yerine eşleşme havuzunu pinge bağlı olarak böleceğiz. Böylece eşleşme sırasında düşük pinge sahip oyuncular yüksek önceliğe sahip olacak. Pinge bağlı olarak herhangi bir sunucuya bağlanmayı engellemek yerine, bir sunucudaki birbirine yakın pinge sahip oyuncuları eşleştirmenin oyun tecrübesini geliştireceğini düşünüyoruz. Bu metodun ilk denemeleri bu hafta bazı bölgelerde başlayacak. Bununla ilgili ayrıntılı takvimi ileride açıklayacağız.

Mart’ta size PUBG takımı olarak 2018’in ilk yarısı için neler planladığımızı ayrıntılı olarak açıklayacağız. Bu açıklamada sizler ile getireceğimiz yeni içerikleri paylaşacağız. Ve, evet, yepyeni bir harita da sizlerle buluşacak!

PUBG 22 Şubat güncellemesi ise şöyle;

Dünya

 • İstemciyi optimize etmek için Miramar’daki bazı çitler, kırılamayan çitler veya duvarlar ile değiştirildi.

Oynanış

 • Oyuncular uçaktayken artık uçağın içini göremeyecekler, böylece oyunun başındaki istemci ve sunucu performansı artacak.
 • Diğer oyuncular uçaktan atladıklarında görünür olacaklar.
 • Uçakta giderken artık uçakta olan yolcu sayısını yeni arayüzde görebileceksiniz.

 

Tekrar Oynatma

 • Tekrar sisteminde birini bildirdiğinizde, artık bildirimi yaptığınız zamanı ortalayacak şekilde bir dakikalık tekrar dosyası elimize geçiyor.
 • Bir haftadan fazla süre önce yaratılmış bir tekrar dosyası üstünden bildirim yapmak imkansız.
 • Aynı tekrar dosyasından aynı oyuncuyu birden fazla bildirmek imkansız.

 

Hata Düzeltimleri

 • Atlama ve tırmanma yaparken oyuncunun yüksekten düşerek ölmesine yol açan bir hata düzeltildi.
 • Bir oyuncunun oyuna tekrar bağlandığında, hatalı bir silah yakış görüşü olmasına yol açan bir hata düzeltildi.
 • Yatma pozisyonunda olan bir oyuncu arabaya bindikten sonra, araç hareket halindeyken çıktığında hasar almaması düzeltildi.
 • Yatma pozisyonunda bir araca yolcu koltuğundan binildiğinde ve iyileştirme / enerji eşyası kullanıldığında oyuncunun bu eşyaları oturma değil yatma pozisyonundaymış gibi kullanması düzeltildi.

Diğer

 • Hızlı iyileştirme / enerji kullanma hilesinin önüne geçmek için değişiklikler yapıldı.

PUBG Güncelleme Notlarını öğrenmek için websitemizi takip edebilirsiniz.

Önceki İçerikSony Xperia XZ2 Compact Görüntülendi
Sonraki İçerikPUBG’ye Yeni Karakterler ve Kasa Geliyor
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]