PUBG 28 Aralık Güncelleme Notları

0
PUBG Erken Erişim 31. Hafta Güncellemesi - PUBG 28 Aralık Güncelleme Notları

PUBG 1.0’dan sonra ilk güncelleme geldi. PUBG 28 Aralık Güncelleme notları nı aşağıdan bulabilirsiniz. Eğer PUBG 1.0 notlarından haberiniz yoksa haberimizi okuyarak ondanda haberiniz olabilir.

“Oyuncular,
Bugün, bir güncelleme paketi dağıtacağız ve canlı sunucular iki saat boyunca bakım yapılacak.

Yama notlarından önce, oyuncularımızın maçlar sırasında yaşadığı aralıklı gecikme ve karakter cinsiyetini yeniden düzenleme sorunlarının neden olduğu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Oyuncularımızın Battle Royale‘den tam anlamıyla faydalanmasını sağlamak için sıkıntısız bir oyun ortamı yaratmak, PC 1.0 başlatma konusundaki en önemli önceliklerimizden biriydi. Bununla birlikte, çok sayıda sebep oyun içindeki gecikme meselesini daha da kötüleştirmek veya son birkaç haftadır daha sık gerçekleşmek üzere tetikledi. Bu süreçte, meseleyi bir şekilde daha hızlı bir şekilde çözmek için çözümler uygulayamadık.

Beklenenin aksine, oyun içi gecikmeye ve karakter cinsiyeti yeniden düzenleme konularına neden olan nedenlerin bir kombinasyonu vardır. Sorunlar, bir veya iki nedene bağlanmaz ve farklı faktörlerin bir kombinasyonundan kaynaklanır ve bu nedenle sorunu çözmek ve araştırmak için sürekli çalışmamız gerekir. Oyun motorumuzu en yeni sürüme yükselttik ve yeni içerik eklediğimizde oyunda değişiklikler yaptık. Sorun, bu değişikliklerin yanı sıra birkaç nedenden kaynaklanıyordu.

Bu düzeltme ekinde, sorunu azaltmak için sunucu altyapısındaki bazı yetersizlikleri ve oyun içi sunucuları optimize ettik. Daha spesifik olarak, oyun sunucusu başlatma aşamasında tıkanıklığı azaltmak için düzenlemeler yaptık ve bazı sunucu sorunlarını da çözdük.

Aralıklı gecikme ve karakter cinsiyeti sorununu düzeltme konularının çözülmesi öncelikli konulardan biri olmaya devam etmektedir ve kalan konuları analiz etmek ve düzeltmek için her geçen gün çalışmaya devam etmekteyiz. Bugünkü güncellemeden sonra, yavaş yavaş tedbir almak için bazı dahili testler yürütüyor ve daha fazla güncelleme dağıtacağız. Şu anda, birçok nedene hitap etmek için sunucu optimizasyonu ve sunucu mantığı değişikliği de dahil olmak üzere çeşitli önlemleri inceliyoruz. Bunun üzerine, kalan sebeplerin daha fazla araştırılması için çabalarımıza devam edeceğiz.

İlerlememizi ilerletmemize devam edeceğiz. Bu rahatsızlıktan dolayı tekrar özür dilemek istiyoruz ve sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

Playerunknown’s Battlegrounds Güncelleme notlarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeniden Oynatma (Öldükten sonraki olay)

  • Oyuncuların yalnızca ölümden sonraki 3 dakika içinde oyun tekrarlarını görebilmeleri için yeniden düzenleme yapıldı.
  • Bu rakibin pozisyonlarını ölümden hemen sonra hayatta kalan takım arkadaşlarıyla paylaşmayı önlemek yapılmış bir düzenlemedir. Oyuncuların oyun zevki kaçmasın.

Dünya

  • Harita seçim oranlarında düzenleme oldu.  Erangel ve Miramar için eşit olacak şekilde değiştirildi.

Hata düzeltmeleri

  • Bazı binaların ve nesnelerin Miramar dünya haritasında işaretlenemediği ile ilgili olan bir sorun düzeltildi.
  • Kaydedilen yeniden başlatmayı başlattığınızda, en son görüntülendiği yere devam eder.
  • Death Cam’ın başlangıcını ve yeniden oynatma konusunda bir çözüme ulaşıldı.
  • Oyuncuların BP kazanmama durumu düzeltildi.
  • Oyuncuların düşme hasarından beklenmedik bir şekilde ölebileceği ile ilgili bir düzenleme yapıldı.
  • Mermilerin her iki tarafın belirli çitlerden geçemediği sorun düzeltildi.
Önceki İçerikCS GO Yeni Dust2 Smoke Taktikleri
Sonraki İçerik2017 Yılında Gelişen Telefon Teknolojileri
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]