PUBG’ye Yeni Karakterler ve Kasa Geliyor

0

PUBG’ye güncellemeler gelmeye  devam ediyor.  Tabi oyunda çeşitlilik artırılmaya çalışılıyor. Bunun içinde oyuna yeni kasa ve karakterlerin geleceğinden bahsediliyor. Şuan test sunucularında denenen güncelleme yakında oyuna gelecek.

Yeni gelen kasa eskileri anımsatacak şekilde tasarlanmış, ve kasanın adıda FEVER olmuş. MILITIA kasasınındaki Erangel direnç kuvvetleri kıyafetleri ve Miramar sınır elemanları kıyafetlerini heyecanla bekleyin. Bu iki yeni kasa 22 Şubatta oyuna sürülecek.

Yeni kasalardan yeni skinler kazanmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Eğer 22 Şubat güncellemesi hakkında bilginiz yoksa bu yazıyı takip edebilirsiniz.

Önceki İçerikPUBG 22 Şubat Güncellemesi Notları
Sonraki İçerikÇerçevesiz Sony Akıllı Telefon Basın Görselleri Sızdırıldı
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]