SK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4 Maçı oynandı

0
SK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4

StarSeries i-League Sezon 4‘te SK ve Mousesports karşı karşıya geldi. Maç BO3 üzerinden oynandı. Maçtaki haritalar ise Mirage, Cobblestone ve Inferno oldu. Maçı kazanan ise 2-1 ile Mousesports kazandı.

SK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçının istatistikleri ise şöyle;

  • En çok vuran oyuncu Coldzera oldu. (72)
  • En çok AWP öldürmesi alan oyuncu oskar oldu.(37)
  • İlk öldürmeyi alan oyuncu suNny oldu. (15)

(Bu istatistikler hesaplanırken bütün istatistikler alınmıştır.)

Mirage ve Inferno haritalarını kazanan takım mousesports oldu. Cobblestone haritasını kazanan ise SK oldu.

Mirage haritasında tabanca raundu kazanarak başlayan mousesports oldu. Sonrasında 4 raund kazandılar. SK ise karşılığı 5. raund da verdi. Sonrasında SK aldığı raundlar ile 5-4 öne geçmeyi başardı. Karşılıklı raundlardan sonra ilk yarıyı 8-7 SK önde bitirdi.

İkinci raund da ise mousesports tekrar tabanca raundu kazandı. Sonrasında ise birkaç raund daha aldılar. Sonrasında SK bu raundlara karşılık verdi. Ama mousesports CT tarafında güzel oynayarak ikinci yarıyı 9-6 önde kapattı. Böylelikle Mousesports bu haritayı 16-14 önde bitirdi. Durum 1-0 oldu.

Sonraki harita ise Cobblestone haritası oldu. Cobblestone SK takımın iyi olduğu bir harita. SK bu haritada CT tarafında başladı ve tabanca raundu kazandı. Ardından gelen raundlar ile farkı biraz açtı. Durum 5-0’a geldiğinde mousesports bir raund almayı başardı. Sonraki raundlar ise karşılıklı ilerledi. İlk yarı sonucu 9-6 SK önceliğinde oldu.

CT tarafına geçen mousesport güzel bir başlangıç yaptı ve tabanca raundu kazandı. Aynı SK takımının CT tarafında yaptığı gibi ard arda raundlar kazandılar. Ama sonrasında T tarafına geçen SK bir anda oyuna baskınlığını koydu. Arka arkaya kazanılan raundlar ile haritayı 16-11 önde SK bitirdi.  Durum 1-1 oldu.

Son harita ise bu aralar takımlar arasında pek tercih edilmeyen Inferno haritası vardı. Maça CT tarafında başlayan SK oldu. Tabanca raundu kazanan SK sonrasında bir raund daha kazandı. 3. raund da ise mousesports raundu kazandı. Sonraki raundlar ise Mousesports baskınlığını öne çıkardı yada SK haritayı tam çalışamadı. Bunları takımlar haricinde kimse doğru düzgün bilemez. Mousesports ilk yarıyı 9-6 önde kapattı.

T tarafına geçtikten sonra SK tekrar tabanca raundu kazandı ama mousesports CT tarafında yine güzel karşılıklar vererek bu haritayı da kazandı.

SK vs Mousesports StarSeries i-League Sezon 4 maçını 2-1’lik skorla kazanan mousesports oldu.

Önceki İçerikCloud9 ve SK ESL One Cologne 2018’e Davet Aldı
Sonraki İçerikFaZe vs Cloud9 StarSeries i-League Sezon 4 Maçı oynandı
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]