Space Soldiers vs AGO ESEA Season 26 MDL

0
Space Soldiers vs AGO ESEA Season 26 MDL - Space Soldiers ve eXtatus takımları ESL Pro Ligi Sezon 6 da karşı karşıya geldiler. Maç BO3 üzerinden oynandı. Space Soldiers vs eXtatus ESL Pro Ligi Sezon

Space Soldiers vs AGO

ESEA Season 26 MDL

Yakın bir zamanda Space Soldiers ESEA Season 26 için Amerika’ya turnuvaya gitmişti. Ödül havuzu 50.000$ olan turnuvada birinci 18.000$ alacak ikinci 10.000$, üçüncü 5.000$ alacak. Tabiki turnuvadaki amaç birinci olmak.

Space Soldiers’ın rakiplerine baktığımızda ise öyle çok zorlayacak bir rakip bulunmuyor. Ama tabiki PAZ’ın bir süre oynamaması biraz tedirginlik yaratmış olabilir.

Şimdi gelelim Space Soldiers vs AGO Esea Season 26 MDL maçına;

Daha önce 4 kere karşılaşmışlar. 2 kazanma ile iki takım arasında bir eşitlik bulunuyor. Maç BO3 üstünden oynanacak. Haritalar ise daha seçilmediği için bilemiyoruz. Ama Cache, Inferno, Mirage gibi haritalar seçilirse bu Space Soldiers için iyi olur. Büyük ihtimalle bunlardan en az birini seçmeye çalışırlar. Sadece Cache haritasında Space Soldiers T tarafında biraz daha üstün oynuyor. Diğer haritalarda ise CT tarafında daha iyiler.

AGO takımı içinse Cobblestone, Overpass, Mirage haritaları iyi durumda. Büyük ihtimalle maçta bir Mirage haritası izleyebiliriz.

Benim tahminimce maçsa Cache, Mirage ve Cobblestona haritaları oynanacak.

Maç bugün 18.00’da oynanacak.

Önceki İçerikTP-Link TL-WA850RE Menzil Genişletici İnceleme
Sonraki İçerikSpace Soldiers vs Natus Vincere ESL Pro Ligi Sezon 6
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]