Space Soldiers vs Natus Vincere ESL Pro Ligi Sezon 6

0
Space Soldiers vs Na'Vi ESL Pro Ligi Sezon 6

Space Soldiers vs Na’Vi

ESL Pro Ligi Sezon 6

Bugün Space Soldiers takımının ESEA Sezon 26 MDL maçından sonra tekrar bir maçı var. Bu maçta ESL Pro Ligi Sezon 6 maçı. Space Soldiers’ın rakipleri bu sefer biraz dişli bir rakip.

7-8 Ocak tarihlerinde ESL Pro Ligi Sezon altında 4 takım yarışacak. Bu takımlar Natus Vincere, Space Soldiers, GODSENT ve eXtatus  olacak. BO3 üzerinden oynanacak olan maçların twitch üzerinde Türkçe canlı yayını olacak. Maç saat 22.00 da başlayacak.

Eğer Space Soldiers Na’Vi takımını yenerse ESL Pro Ligi Sezon 7‘ye katılacak. Bu 4 takım arasında kazanan 2 takım kendi arasında mücadele edicek, kaybeden 2 takım da kendi arasında mücadele edecek ve tekrar kazanalar kendi arasında mücadele edecek 2 kere kazanan takım birinci olacak ve bir kaybedip bir kazanan takım ise ikinci olacaktır. 1. ve 2.  ESL Pro Ligi Sezon 7’ye katılacaktır. Geriye kalan iki takım ise 2 kez kaybedenler olarak ESEA MDL Sezon 27’ye katılacak.

Maçları izlemek için; esl_go_tr

Önceki İçerikSpace Soldiers vs AGO ESEA Season 26 MDL
Sonraki İçerikPUBG 9 Ocak Güncellemesi geldi!
Denemeler yapmayı ve bir şeylerin nasıl işlediğini öğrenmeyi seven biriyim. Bu site de o denemelerden biri olarak görülebilir. İnternet dünyasında bulunan birçok sitenin nasıl işlediğini merak eden, sadece sitelerin değil de dünyada kurulan sistemlerin nasıl işlediğini merak eden biriyim. Bu site ile web aleminde bulunan öncelikli birçok sistemi öğrenmeye çalışıyorum.Bunun yanında yazılım dünyasıyla genelde ilgilenen biriyim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçer. Gerekli gereksinimler dışında. İletişim için; [email protected]